اجتماعی

مشاجره لفظی موجب قتل در تویسرکان شد

فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: نزدیک به نیمه‌های شب یکم مهر ماه امسال خبر یک فقره مشاجره منجر به قتل به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مخابره شد که تیمی از ماموران انتظامی و پلیس آگاهی برای بررسی موضوع در صحنه جرم حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین سرهنگ رضا نوری بیان کرد: مشاهدات عینی و تحقیقات اولیه گویای این بود که پدر و فرزند در منزل مادر بزرگ گرد هم آمده اما اختلاف خانوادگی موجب بروز مشاجره بین این پدر و فرزند می شود.

وی افزود: درگیری پدر و فرزند تویسرکانی و ناتوانی فرزند جوان در کنترل خشم موجب بهره گیری وی از سلاح سرد شد تا جایی که با وارد کردن سه ضربه پدر را به قتل رساند.

او اظهار کرد: با توجه به اصابت چاقو به ناحیه حساس بدن، پشیمانی فرزند و تلاش او برای جلوگیری از خونریزی و مرگ پدرش بی نتیجه ماند و پس از مرگ پدر، قاتل از صحنه جرم متواری شد.

نوری عنوان کرد: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی در کمترین زمان ممکن مخفیگاه قاتل را در همین روستا شناسایی کرده و با استفاده از اصل غافلگیری متهم را دستگیر کردند.

وی گفت: به گفته فرزند این مرحوم، اختلاف خانوادگی علت و انگیزه اصلی از قتل بود در حالیکه می شد با گفت و گو از بروز این اتفاق جلوگیری کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن