اجتماعیورزشی

از استان دیگری به اردو خواهم‌رفت

ملی‌‌پوش ملی پوش روئینگ کشورمان با گلایه‌مندی از مسئولین ورزش استان گفت: با توجه به شرایط نابسامان و بی‌توجهی مسئولین استانی به ورزش‌کاران، برای مسابقات پیش‌رو احتمالا از استان دیگری در اردوها شرکت کنم.

کیمیا زارعی دارنده 2 مدال نقره و 4 مدال برنز آسیایی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین بیان کرد: پس از کسب مقام چهارمی در بازی‌های هانژو، متاسفانه با 26 صدم اختلاف نسبت به نفر سوم، هیچگونه پیگیری از طرف هیات استان، صورت نگرفته و این درحالی است که هیات‌های بقیه استان‌ها ارتباطات قوی با فدراسیون داشته و درجریان تمامی جزییات ورزشکاران خود هستند، که همین موضوع موجب دلگرمی برای ورزشکاران است.

وی افزود: تا قبل از اعزام به روسیه برای برگزاری مسابقات، قرار بر این بود که من در قایق 4 نفره نیز حضور داشته‌باشم، اما با توجه به تصیمی کادر فنی فرد دیگری به جای من انتخاب شد.

زارعی با اشاره به اینکه در لحظات آخر مسئولان استان با او دیدار داشتند گفت: متاسفانه استان ما در زمینه توجه به ورزشکاران، بسیار کم گذاشته و حتی در جریان بسیاری از مشکلات ما مثل تهیه مکمل‌های ورزشی، هزینه‌ها رفت‌وآمد و روند مسابقات ما قرار نداشتند.

این ملی‌پوش کشورمان درخصوص حقوق دریافتی خود نیز عنوان کرد: متاسفانه از 6 ماه گذشته تنها 3 ماه حقوق من توسط اداره کل ورزش و جوانان پرداخت ‌شده است.

وی خاطر نشان کرد: رییس هئیت قایقرانی در گفتگویی اعلام کرده بود که بیش از ۳۰ میلیون تومان برای شخص بنده طی دوسال گذشته هزینه شده است، این در حالی است که دریافتی بنده کمتر از ۸ میلیون بوده است و احتمالا ایشان همه‌ی هزینه های هئیت قایقرانی را به حساب من آورده است.

کیمیا زارعی با اشاره به مشکلات و موانع پیش‌روی خود، بیان کرد: کمتر از 6 ماه دیگر مسابقات انتخابی المپیک و 2 روز دیگر نیز تمریناتم شروع خواهدشد و این درحالی است که ما هنوز در همدان سالن مناسب تمرینی نداریم و تنها یک اتاق 9 متری با سقفی کوتاه و دستگاه ارگویی که نزدیک به 8 ماه است مانیتور آن خراب شده، در سالن قدس دراختیار ما قرار دارد، همچنین ما نیاز داریم تا زمانی که آب و هوا مساعد است، در سدهای استان تمرین کنیم اما متاسفانه هیچکس پیگیر مطالبات ما نیست.

وی در پایان اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در سطح کشور معتبر است، و می‌تواند اسپانسر برای هزینه‌های ورزشکاران درنظر بگیرد تا ورزشکاران بتوانند در برخی از هزینه‌های خود از اسپانسرها کمک بگیرند، من نیز به عنوان یک ورزشکار اعزامی به این اردوها تمام تلاش خود را در جهت کسب سهمیه المپیک خواهم کرد و از مسئولین استانی نیز تقاضای نگاه ویژه به این ورزش را دارم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن