ورزشی

امیدوارم عصر امروز کشتی آزاد 4 طلا بگیرد

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: امیدوارم عصر امروز کشتی آزاد چهار مدال طلا کسب کند.

احسان امینی در پایان مسابقات مقدماتی چهار وزن دوم کشتی آزاد و فینالیست‌شدن چهار کشتی‌گیر ایرانی گفت: تا الان که نتایج خوبی گرفتیم و خدا را شکر چهار فینالیست داریم. انشاءالله بچه‌ها تلاش کنند و بتوانند عصر امروز طلا بگیرند چون طلای بازی‌های آسیایی خیلی باارزش‌تر است. بچه‌ها کشتی‌های خوبی گرفتند و امیدوارم در فینال هم این روند را ادامه دهند.

او درباره اینکه در روز پایانی همه در انتظار کسب مدال طلا از سوی کشتی‌گیران هستند، عنوان کرد: همیشه همین طور بوده و بار مدال‌های بازی‌های آسیایی و المپیک روی دوش کشتی بوده است. امیدوارم همه کشتی‌گیران امروز بتوانند طلا بگیرند تا توقعات برآورده شود.

مربی تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: داوران کمی حساس شدند چون مدال‌ها باید تقسیم شود. به نظر می‌رسد کمی شیطنت می‌کنند اما امیدوارم بچه‌ها مثل صبح طوری کشتی بگیرند که هیچ حرف و حدیثی‌ باقی نماند.

امینی در رابطه با دیدارهای فینال و رقبای کشتی‌گیران ایرانی گفت: کار مجتبی گلیج سخت‌تر از بقیه است. حریفش دو هفته قبل قهرمان جهان شده و سعداله‌یف و اسنایدر را شکست داده است. امیدوارم گلیج هم بتواند کشتی خوبی بگیرد.

وی در پایان در خصوص حضور تماشاگران ایرانی در سالن اضافه کرد: همه جای دنیا کشتی طرفدار دارد و ایرانی‌ها در سالن هستند. از تماشاگران تشکر می‌کنم و امیدوارم خوشحال به خانه برگردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن