ورزشی

چهار سال از ژاپن عقبیم/ امیدوارم به برنز بازی‌های آسیایی برسیم

سرمربی تیم ملی واترپلو ایران با اشاره به این‌که ۳ تا ۴ سال از واترپلوی ژاپن عقب هستیم، گفت: امروز علی رغم باخت، عملکرد رضایت بخشی مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی داشتیم.

مهدی پنام‌تاش پس از شکست تیم ملی واترپلو مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار کرد: ژاپنی‌ها در رشته واترپلو توانسته‌اند در المپیک شرکت کنند و علاوه بر این در کشورشان نیز المپیک برگزار کرده‌اند. امروز خیلی سعی کردیم نمایش مطلوبی داشته باشیم و بتوانیم به برتری برسیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و شرمنده مردم شدیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر امروز بازیکنان نمایش خوبی داشتند و خودشان را پیدا کرده بودند و از عملکرد آنها راضی هستم و شرایط خوبی داشتیم اما در اتفاقات بازی از دستمان در می‌رفت. امروز سعی کردیم خودمان باشیم و روی مسائل فنی کار کرده بودیم.

سرمربی تیم ملی واترپلو ایران در مورد فاصله واترپلو ایران و ژاپن از نظر کیفی، عنوان کرد: تصور می‌کنم سه تا چهار سال از ژاپنی‌ها عقب هستیم و مهم‌ترین مساله تجربه است که آن‌ها در المپیک حضور داشته‌اند.

پنام‌تاش در مورد نمایش ایران مقابل ژاپن و تفاوت عملکرد ملی‌پوشان نسبت به دیدار مقابل ژاپن، توضیح داد: بازی با چین شوکه شده بودیم اما امروز منطقی و خیلی بهتر بازی کنیم.

وی در پایان افزود: امیدوار هستیم در دیدار رده‌بندی خوب ظاهری شویم و با پیروزی از خجالت مردم در بیاییم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن