اجتماعیکشاورزی

بازارچه‌های دائمی «از مزرعه تا سفره» در نقاط مختلف همدان راه‌اندازی شود

استاندار همدان گفت: ایجاد بازارچه‌های دائمی و زنجیره‌ای “از مزرعه تا سفره” در راستای دسترسی راحت مردم به مایحتاج عمومی با نرخ مناسب باید در سطح شهرهای مختلف این استان راه اندازی شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، علیرضا قاسمی فرزاد روز یکشنبه در مراسم گشایش بازارچه دائمی از “مزرعه تا سفره” تعاونی روستایی واقع در شهرک مدنی همدان اظهار داشت: از ابتدای حضورم در استانداری همدان تاکید بر ایجاد ۶۵ مرکز عرضه مستقیم میوه، تره بار، کالا و اجناس در سطح شهرستان‌های این استان داشتم.


وی اضافه کرد: در ایام پایانی هر سال شاهد ایجاد چنین مراکزی هستیم اما نگاه ما باید در ایجاد این فروشگاه‌ها دائمی باشد و بتوانیم در هر نقطه که اداره اوقاف و امور خیریه و شهرداری زمین در اختیار قرار بدهد، این طرح را اجرا کنیم.
قاسمی فرزاد هدف از راه‌اندازی این فروشگاه‌های دائمی را تعادل بخشی در قیمت و عرضه مستقیم کالا و اجناس ضروری به مردم و حمایت از تولید و مصرف کننده دانست.


استاندار همدان خاطرنشان کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه مستقیم کالا و اجناس در قالب طرح “از مزرعه تا سفره” باید در اقصی نقاط شهرها ایجاد شود و تعادل لازم در همه مناطق را داشته باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن