اجتماعی

تردد گشت‌های محسوس و نامحسوس در خیابان اکباتان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت گشت‌های محسوس و نامحسوس در سرتاسر خیابان اکباتان تردد می‌کند.

سرهنگ رضا عزیزی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین درخصوص وجود معتادین و دست‌فروشان در پیاده‌راه اکباتان و چگونگی برخورد با این‌ها، بیان کرد: ما در برخورد با دست‌فروشان نمی‌توانیم مانع فعالیت آن‌ها باشیم زیرا آن‌ها نیز در آن مکان مشغول کسب درآمد هستند و قانون اجازه برخورد به ما در این زمینه را نمی‌دهد و در این زمینه باید شهرداری ورود کند و مکانی را برای دست‌فروشان مهیا کند تا بتوانند به صورت متمرکز، در این مکان فعالیت داشته‌باشند.

وی افزود: اما درخصوص معتادین باید گفت که، نیروی انتظامی به صورت محسوس و نامحسوس در برخی ساعات مثل در سرتاسر پیاده‌راه اکباتان، حضور پیدا می‌کنند و در صورت برخورد با فروشنده و پخش‌کنندگان موادمخدر اقدام به جمع‌آوری آن‌ها می‌کنند.

سرهنگ عزیزی عنوان کرد: پیاده‌راه اکباتان به دلیل بحث‌هایی مبنی بر ثبت‌جهانی، همواره در اولویت ما برای رسیدگی و سرکشی از این مکان است و اقدامات ما به صورت مستمر در حال انجام است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن