ورزشی

با استعفای گل‌محمدی مخالفت شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: تمام اعضای هیات مدیره پرسپولیس با نامه استعفای گل‌محمدی مخالفت کردند.

رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس بعد از جلسه هیات مدیره این باشگاه درباره موضوع استعفای گل‌محمدی از هدایت پرسپولیس گفت: امروز پیرامون نامه ارسالی آقای گل‌محمدی و مصاحبه روز گذشته ایشان صحبت شد. هیات مدیره متفق‌القول با نامه فسخ قرارداد آقای گل‌محمدی مخالفت کردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: ما با استعفای آقای گل‌محمدی مخالفت کردیم و این نظر کل هیات مدیره بود. آقای گل‌محمدی همچنان به عنوان سرمربی کار خود را ادامه می‌دهند و مستحکم خواهند بود. یکی از درخواست‌های مهم او که درخواست به حق بازیکنان تیم هم هست، دیرکرد آپشن‌های تیم است.

او افزود: به جز آپشن‌های قهرمانی، اکثر بازیکنان آپشن‌های دیگری داشتند که محقق نشده بود. هیات مدیره بر آن شد تا هر چه زودتر منابع مالی را مشخص کند.

درویش اعلام کرد: ما از همان روز پنج‌شنبه از سازمان خصوصی سازی درخواست کردیم تا یک جلسه فوق‌العاده بگذارند تا با موافقت آن‌ها ما بتوانیم از منابع خود استفاده کرده و مقداری از این آپشن‌ها را بدهیم.

او درباره ناراحتی گل‌محمدی از عدم توجه باشگاه و درویش به ناراحتی بازیکنان و کادرفنی نیز گفت:  او چندین بار با من صحبت کرد اما ما باید به منابع مالی دسترسی پیدا می‌کردیم که درخواست‌ها را تامین کنیم. صرف نظر از تماس گرفتن که ما فقط بگوییم چشم، درخواست او عملی نمی‌شود. من گفتم درخواست شما به حق است اما به او گفتم که فعلا به منابع مالی دسترسی نداریم. نه تنها ایشان بلکه روز جمعه هم با بازیکنان جلسه داشتیم تا درباره این معضل اقتصادی تیم با آن‌ها صحبت کنیم. این مشکل باید به شکلی برطرف شود.

او درباره بحث ناهار ندادن به بازیکنان گفت: ما توانایی این را نداریم که پول ناهار را به بازیکنان بدهیم. چگونه وقت تعیین می‌کنند تا آپشن‌ها را پرداخت کنیم؟ وضع اقتصادی در باشگاه خیلی خراب است چون ما وارث بدهی‌های گذشته هستیم. حدود ۱۰۰ میلیارد تومان از گذشته بدهی دادیم و از حساب‌هایمان خالی کردند. اگر آن پول‌ها از حساب‌های ما خالی نمی‌شد، دیگر مشکل پرداختی به بازیکنان را نداشتیم. کل آپشن‌ها شاید ۶۰،۷۰ تومان باشد و جلسات اورژانسی با سازمان خصوصی سازی خواهیم داشت تا بتوانیم پول لازم را فراهم کنیم. امیدوار هستیم تا پیش از جام باشگاه‌های آسیا و پس از بازی با پیکان این کار انجام شود.

درویش در واکنش به اینکه گل‌محمدی از بی‌توجهی باشگاه به اخطار او بی‌توجه بوده است گفت: بعد از ارسال نوتیس اول او به دفترم آمد. منظور او این است که چرا عملیاتی نشده است. شب قبل از بازی با گل‌گهر با هم حرف زدیم. او به من گفت من فردا هم نامه می‌دهم. به او گفتم نامه هم بدهی، به این معنی است که ما باید طلبمان را بدهیم. وقتی پول باشد پرداخت می‌کنیم. وقتی این پول‌ها نبوده که آپشن قراردادها را بدهیم، ما چه کار می‌کردیم؟ باید صبر می‌کردیم و مجالی می‌دانند تا این بدهکاری‌های مربوط به گذشته را پرداخت کنیم.

او درباره اینکه آیا قرار بود گل‌محمدی یا نماینده او در جلسه باشند اظهار کرد: نه قرار نبود حضور داشته باشد. تیم صبح تمرین داشت. او گفت پیرامون این درخواست‌ها اگر به نتایجی رسیدید به ما اعلام کنید.

گل‌محمدی مال پرسپولیس است

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر گل‌محمدی اصرار به جدایی داشته باشد چه اتفاقی رخ می‌دهد گفت: دست خودش نیست که! گل‌محمدی مال پرسپولیس است و اینجا می‌ماند.

درویش در پاسخ به گفته گل‌محمدی مبنی بر اینکه اگر پول نداشتند چرا قرارداد بستند گفت: ما فکر می‌کردیم مانند تیم رقیبمان می‌توانیم از سپرده‌هایمان برداریم. قول داده بودیم پول بدهیم. یک پولی هم در حسابمان داشتیم که ناخودآگاه درباره بدهکاری‌های هفت، هشت سال قبل حکم گرفتند و این پول را برداشتند.

وی درباره ناراحتی گل‌محمدی گفت: قرار بود این پول اول فصل پرداخت شود. یک سری از بازیکنان به او مراجعه می‌کنند و او هم نتوانسته مشکل بازیکنان را حل کند و بیشتر از این ناراحت است که نتوانسته مشکلات بازیکنان را حل کند. دنبال این است که بستری آماده شود و منابع مالی را تامین کنیم.

درویش در پاسخ به این سوال که سازمان بازرسی گفته یا باید آپشن بدهند یا پاداش، گفت: می‌خواهم از فرصت استفاده کنم و بگویم با پیشنهادی که به هیات مدیره دادیم، اعضای هیات مدیره موافقت کردند که جرایم مطالبات گذشته تقبل شود. درباره سوال شما باید بگویم که یک نامه بود که وقتی آپشن وجود دارد، نباید بابت برد پاداشی بدهیم. بازیکنان روی آن مشکلی ندارند.

درویش درباره اینکه گل‌محمدی گفته قرارداد ایرانسل با پرسپولیس به اندازه قرارداد سه سال قبل اسپانسر این باشگاه است، گفت: گل‌محمدی در جریان نیست و این‌ها حرف‌های فضای مجازی است. اولا سه سال قبل شرکت اسپانسر برای کل فضاهای تبلیغاتی پول داده بود. لباس، دور زمین و بلیت فروشی را گرفته بود. درآمد ما الان نسبت به سه سال قبل خیلی بیشتر است و رقم را نمی‌گویم. ضمن اینکه که شرکتی که اسپانسر ما شده بود، با ۷۰ میلیارد بدهی قراردادش را فسخ کرد. سال بعد مدیری گفت ۶۰۰ میلیارد تومان قرارداد آوردم. ما که آمدیم، اگر اشتباه نکنم، ۱۵ میلیارد تومان گرفتیم. گفتن اینکه از این فضا استفاده می‌کنم تا عملیاتی کردن آن، فاصله دارد. الان هم جامعه مشکلات مالی دارد و امیدوارم با رونق گرفتن بازار اقتصادی، بازار اسپانسری هم بهتر می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن