اجتماعی

دستگیری سارقان حرفه‌ای تاکسی‌نما در همدان

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت تحت پوشش راننده و مسافر تاکسی‌نما در شهر همدان، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین سرهنگ کارآگاه علی اسدبیگی بیان کرد: سارقان با یک دستگاه خودرو تاکسی سرقتی دارای پلاک جعلی متعلق به خودروهای ناوگان عمومی با پرسه‌زنی در داخل شهر، خانم‌هایی که دارای طلا و جواهر غیرمتعارف و نمایان بوده را شناسایی و آنها را سوار و در یک فرصت مناسب با تهدید و ارعاب اقدام به سرقت طلاجات آنها می ‌کردند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات شبانه‌روزی پلیسی توانستند متهمان که سه مرد و یک زن بودند را در یکی از استان‌های هم‌جوار شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی عنوان کرد: متهمان در تحقیقات فنی پلیس، به دو فقره سرقت در همدان و سرقت سه دستگاه خودرو در تهران و جعل پلاک خودرو و سرقت سه جفت پلاک خودرو در تهران و سنندج و یک فقره سرقت دیگر در شهرستان سنقر اعتراف کردند.

سرهنگ اسدبیگی اظهار کرد: همشهریان از به همراه داشتن زیورآلات نامتعارف جدا خودداری کرده و هنگام استفاده از خودروهای عمومی به آرم و علائم آن توجه و از سوار شدن در خودروهای که شیشه‌های دودی دارند، پرهیز کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن