اجتماعی

تهیه هر چه سریع‌تر مرکز داده پشتیبان شهرداری ضروری است

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه تهیه هر چه سریع‌تر مرکز داده پشتیبان شهرداری ضروری است، گفت: به همان میزان که شورا بر حرکت شهرداری به سمت الکترونیکی شدن تأکید داشته است و به همان میزان و بلکه بیشتر تهیه مرکز داده پشتیبان مهم است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین مهدی حیدری در کمیسیون فنی عمرانی با 5 دستور کار و با اشاره به موضوع بررسی اقدامات شهرداری در خصوص پوشش رودخانه‌های واقع در شهر، اظهار کرد: در بحث پوشش رودخانه‌های سطح شهر، ممنوعیت‌ها و ابلاغ‌هایی مبنی بر تعلق رودخانه‌ها به آب منطقه‌ای بود و هرگونه دخل و تصرف در آنها موجب بر هم زدن وضعیت رودخانه‌ها می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم از وضعیت موجود در بحث رودخانه‌ها و پوشش‌دار کردن تعدادی از آنها و عدم انجام این مهم در مناطق دیگر ناراضی بودند، گفت: خوشبختانه هماهنگی ایجاد و ابلاغی به شهرداری ارائه شده و مشکلات حقوقی در این خصوص در ابلاغیه رفع شده است.

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به موضوع بررسی عملکرد شهرداری در خصوص تهیه مرکز داده پشتیبان شهرداری بیان کرد: به همان میزان که شورا بر حرکت شهرداری به سمت الکترونیکی شدن تأکید داشته است و هرچه اجرای سیستم یکپارچه نوسازی، شهرسازی و درآمد، واجب و ضروری بوده به همان میزان و بلکه بیشتر این موضوع مهم است.

حیدری با بیان اینکه زیرساخت الکترونیکی شدن و اجرای سیستم یکپارچه نوسازی شهرسازی نیز بر تهیه مرکز پشتیبان استوار است، افزود: هر چه شهرداری را از روش‌های سنتی و کاغذی دور کرده و به سمت روش‌های الکترونیک و سیستمی بردیم به همان میزان این سیستم را خطرپذیر کرده‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه اگر اکنون مرکز داده پشتیبان تهیه نشود در آینده با هزینه چند برابری مجبور به تأمین آن هستیم، تصریح کرد: ارزش آن را دارد که شهرداری در بازه زمانی فعلی به عنوان یک نیاز ضروری به این موضوع بپردازد.

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: تهیه مرکز داده پشتیبان ضروری است و اگر این فرصت از دست برود جبران آن بسیار سخت خواهد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن