اجتماعی

پارکینگ آقاجانی‌بیگ، 18 ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان گفت: طی یک ماه گذشته با برگزاری مناقصه، پیمانکار جدید بومی انتخاب و کار با توان بالا شروع شده و طبق زمان‌بندی در 18 ماه آینده پروژه به اتمام خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین مرتضی کرباسیان در ادامه بازدیدهای کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورا از پروژه‌های سطح شهر و در بازدید از زمین چمن مصنوعی پارک مردم، اظهار کرد: تابستان سال گذشته به علت آسیب‌های بسیار در بخش‌های مختلف این زمین چمن، تعویض آن در دستور کار قرار گرفت.


وی با بیان اینکه زمین چمن مجدداً تعویض شد و اکنون در حال استفاده جوانان و نوجوانان است، گفت: بهترین راهکار برای حفظ، نگهداری و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی، برنامه‌ریزی برای نگهداری و سپردن اینگونه اقدامات به گروه‌های فرهنگی پایگاه‌های بسیج مساجد و یا تشکل‌های مردمی است.


رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان در ادامه و در بازدید از پروژه پارکینگ آقاجانی‌بیگ نیز بیان کرد: این پروژه از سال 1393 آغاز شد و دو پیمانکار غیربومی نتوانستند کار را به سرانجام برسانند.


کرباسیان با اشاره به واگذاری پروژه به پیمانکار جدید، افزود: طی یک ماه گذشته با برگزاری مناقصه، پیمانکار جدید بومی انتخاب و کار با توان بالا شروع شده و طبق زمان‌بندی در 18 ماه آینده پروژه به اتمام خواهد رسید.


وی در ادامه و در بازدید از مجتمع تجاری پردیس، تصریح کرد: این مجتمع سال 1393 با مشارکت شرکت عمران و مسکن‌سازان به بهره‌برداری رسید اما به دلیل مشکلاتی همچون عدم تأمین پارکینگ و موارد ایمنی آتش‌نشانی، مغازه‌های شهرداری در آن بلاتکلیف مانده است.


رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان ادامه داد: مقرر شده است طی مدت 2 ماه آینده با رفع کامل مشکلات موجود با راه‌اندازی مغازه‌ها شاهد رونق این مجتمع باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن