اجتماعیسلامت و پزشکی

ارتقای دانشکده پرستاری ملایر به دانشکده علوم پزشکی

به همت دکتر بیگی نژاد نماینده مردم ملایر نماینده مردم ملایر در انرژی مجلس شورای اسلامی با دعوت از دکتر ابوالفضل باقری فرد؛ معاون آموزشی وزارت بهداشت، اساسی و ریشه‌ایِ مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان ملایر را خواستار شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ دکتر هادی بیگی نژاد در این سفر یک روزه و در حاشیه بازدید معاون آموزشی وزارت بهداشت از مراکز درمانی ملایر، بر ضرورت بسیج ظرفیت‌های ملی و استانی وزارت بهداشت برای رشد و ارتقای زیرساخت‌های بهداشت و درمان در ملایر تأکید کرد.

وی تاسیس دانشکده علوم پزشکی با رشته‌های جدید و آموزشی شدن بیمارستان‌ها، به معنی آینده نگری و راه حل ریشه‌ای برای رفع مشکلاتی مثل کمبود پزشک در شهرستان ملایر، عنوان کرد.

بیگی نژاد اظهارکرد: موافقت معاون آموزشی وزیر بهداشت با ارتقای دانشکده پرستاری به “دانشکده علوم پزشکی”، ایجاد رشته مامایی در دانشکده پرستاری ملایر و جذب هیئت علمی مامایی برای این دانشکده، آموزشی شدن بیمارستان امام حسین (ع) و تامین پزشک فوق تخصص در پنج تخصص مورد نیاز مردم ملایر، دستاوردهای سفر معاون وزیر بهداشت به این شهرستان بود.

نماینده مردم ملایر همچنین تأمین زیرساخت‌های آموزش پزشکی در ملایر را که در بلند مدت، گامی مهم و بنیادی برای رفع کمبود پزشک متخصصین غیر مقیم و رفع نیاز مردم ملایر به پزشکان متخصص است، از معاون آموزشی وزارت بهداشت مطالبه و پیگیری کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن