اجتماعی

خط آبرسانی تالوار به همدان آماده افتتاح رسمی شد

استاندار همدان اعلام کرد: خط آبرسانی از سد تالوار و تصفیه‌خانه شیخی‌جان ‌با صرف ۱۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار آماده افتتاح رسمی است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، عليرضا قاسمی‌فرزاد روز یکشنبه ۳۰ مهرماه در حاشیه بازدید از سد تالوار و تصفیه‌خانه شیخی‌جان اظهار کرد: خوشبختانه پمپ‌ها، خطوط انتقال برق، اتصالات، سوئیچ‌های انتقال برق و غیره نصب شده و از چند روز قبل در مرحله آزمایش قرار گرفته است.

وی بیان کرد: این خط امروز توان قدرت انتقال 1800 لیتر بر ثانیه آب را پیدا کرد البته پیش از این 600 لیتر برثانیه آب از این خط انتقال داده می شد. 

استاندار همدان مطرح کرد: مراحل فنی تست خط و دیگر مراحل باید انجام شود به همین دلیل انتقال آب از خط از 1200 لیتر شروع شده و به تدریج به 1800 لیتر خواهد رسید.

وی با بیان اینکه سه زلال‌ساز در تصفیه خانه فعال شده است اضافه کرد: از سال گذشته تا کنون تلاش بسیاری شده تا امروز به چنین نقطه ای برسیم.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه برخی اقدامات مانند محوطه سازی، نمای ساختمان ها و برخی اقدامات فیزیکی مانده است مطرح کرد: در حال حاضر برای انتقال آب شرب مشکلی نداریم.

وی ادامه داد: پروژه بیش از 88 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و 12 درصد از کار باقی مانده است که مربوط به زیر سازی راه دسترسی، نمای ساختمان و … است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن