اجتماعی

رفتار شهرداری عوام فریبانه است

نایب رییس شورای شهر همدان گفت: شهرداری همدان، افکار مردم را با انجام کارهای کوچک مشغول می‌کند.

ناصر صفری افلاکی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین درخصوص پروژه‌های نیمه تمام شهر همدان و زمان بهره‌برداری از این پروژه‌ها، بیان کرد: ما و همکارانمان در شورای شهر بودجه و اعتبار برای این پروژه‌ها درنظر گرفته‌ایم و به شدت پیگیر این موضوعات هستیم، اما نمی‌توانیم یک زمان خاص را اعلام کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شهرداری با انجام کارهای کوچک و کم‌اهمیت چشم مردم را پر می‌کند، عنوان کرد: شهرداری نمی‌تواند با نمایش ظاهری و انجام پروژه‌های خرد، رضایت عمومی شهروندان را جلب کند، زیرا خواسته مردم چیزی فراتر از این کارهای کوچک است.

صفری افلاکی در ادامه اظهار کرد: با توجه به بودجه‌های  شهرداری، این ارگان  باید جرات تصمیم‌‎گیری را داشته‌باشد و کارها و پروژه‌های مهم و نیمه تمام را ارجح بر کارهای خرد و عوام فریبانه بداند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری دارد شهر فروشی می‌کند، گفت: شهرداری چه زمانی می‌خواهد پروژه‌های نیمه تمام شهر را به اتمام برساند؟ کی می‌خواهد در انجام پروژه‌ها اولویت‌بندی انجام دهد و دست از انجام کارهای کم اهمیت بردارد؟

نایب رییس شورای شهر همدان با اشاره به پروژه نیمه تمام مصلی خاطرنشان کرد: پروژه نیمه تمام مصلی نتیجه ناکارآمدی مدیران شهر در ساخت یک مصلی آبرومند ‌است.

وی اضافه کرد: شورای ششم در روزهای آغازین جلسه‌ای را تشکیل داد و اعلام شد که مصلی با 100 میلیارد تومان تکمیل می‌شود؛ در آنجا پیشنهاد دادم که شهرداری سالی 25 میلیارد بگذارد تا پایان سال چهارم پروژه تکمیل شود و در عوض از فضای عمومی مصلی برای برگزاری نمایشگاه و …. استفاده شود که این پیشنهاد با وجود موافقت نماینده ولی‌فقیه در استان، مورد مخالفت اعضا قرار گرفت.

صفری افلاکی عنوان کرد: امسال هم 13 میلیارد تومان برای مصلی گذاشته‌ایم که تاکنون هیچ هزینه‌ای برای این مکان صورت نگرفته‌است.

این مقام مسئول در پایان بیان کرد: ناگفته نماند به قیمت امروز بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز است تا این پروژه تکمیل شود، بنای ما هم به اکتفا به فاز اول پروژه و پرهیز از تذهیب و اکتفا به سادگی بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن