اجتماعی

پیشرفت 20 درصدی اجرای فیبر نوری قابل قبول نیست

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه با بیان اینکه پیشرفت 20 درصدی برای پروژه‌ای که باید در آبان ماه سال گذشته به اتمام می‌رسید قابل قبول نیست، گفت: شرکت به تعهد خود در اتمام پروژه در زمان مقرر عمل نکرده و باید تدابیری برای جبران خسارت به شهرداری اندیشیده شود.


به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین مهدی حیدری در کمیسیون فنی عمرانی شورا با اشاره به موضوع بررسی عملکرد شهرداری در خصوص اجرای پروژه فیبر نوری مورد نیاز، اظهار کرد: این پروژه کمتر از 20 درصد پیشرفت داشته و قرار بر اتمام آن تا پایان آبان ماه سال گذشته بود که به دلایلی محقق نشد.


وی با تأکید بر اینکه در بحث اجرای فیبر نوری، اساساً سرمایه‌گذاری کار خوبی است، گفت: شهرداری نیز در این پروژه آورده‌ای داشته و قرار بر بهره‌مندی از منافع قرارداد از تاریخ تعیین شده در آبان ماه سال گذشته بوده که به دلیل عدم اتمام پروژه محقق نشده است.


رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: شرکت به تعهد خود در اتمام پروژه در زمان مقرر عمل نکرده و باید تدابیری برای جبران خسارت به شهرداری اندیشیده شود تا بیش از این اتمام آن به تعویق نیافتد.
حیدری با بیان اینکه پیشرفت 20 درصدی برای پروژه‌ای که باید در آبان ماه سال گذشته به اتمام می‌رسید قابل قبول نیست، افزود: اجرای فیبر نوری، زیرساخت فناوری شهر و نه فقط شهرداری است و باید این مهم مورد توجه قرار گرفته و کار هر چه سریع‌تر انجام شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن