اجتماعی

کتاب الکترونیک گردشگری ملایر به ۸ زبان زنده دنیا

شهردار ملایر بیان کرد: کتاب الکترونیک گردشگری این شهرستان به منظور شناساندن اماکن تاریخی، مذهبی و گردشگری ملایر به همت شهرداری ملایر تهیه و در اختیار مسافرین و گردشگران قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ مجید فرجی افزود: این کتاب به هشت زبان زنده دنیا شامل فارسی، عربی، انگلیسی، روسی، چینی، آلمانی، ترکی و فرانسوی و به صورت گویا طراحی گردیده و در اختیار توریستها و گردشگران ایرانی و خارجی و علاقمندان قرار گرفته است.

وی راه های دسترسی به این کتاب را از سه روش اسکن کیو آر کد مربوطه که در ورودی‌های شهر ملایر نصب خواهد شد و همچنین مراجعه به آدرس اینترنتی visitmalayer.ir و سایت شهرداری ملایر به نشانی www.malayer.ir برشمرد.

فرجی با بیان اینکه امیدواریم گردشگرانی به شهر ملایر سفر می کنند با استفاده از این کتابچه از جاذبه های طبیعی،تاریخی و گردشگری ملایر لذت ببرید، اظهار کرد: این کتاب شامل کلیه اماکن گردشگری شهرستان و مراکز خدماتی و سوغات ملایر و تور مجازی ۳۶۰ درجه از اماکن گردشگری، ویدیو، لوکیشن و گالری تصاویر است.

شهردار ملایر خاطرنشان کرد: در این کتاب کلیه اطلاعات مورد نیاز گردشگران از قبیل بیمارستانها، جایگاههای سوخت، مراکز خرید مبل و منبت، رستورانها، مراکز اقامتی، مجتمع های رفاهی، انواع سوغات ملایر و … به صورت جامع و با بالاترین سرعت و کیفیت در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن