ورزشی

کسب ۳۱ مدال دختران ملایری در مسابقات ووشو کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه دختران ملایری با کسب 31 مدال درخشان طلا، نقره و برنز مسابقات ووشو سبک لوهان چوان افتخاری دیگر آفریدند، گفت: مسابقات کشوری ووشو دختران کشور در سبک لوهان چوان به میزبانی استان همدان برگزار شد.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: بیش از 260 ورزشکار و قهرمان این رشته ورزشی در قالب تیمهایی از 14 استان کشور در این دوره از مسابقات شرکت کردند، و شیر دختران ملایری توانستند با حضوری قدرتمند با شکست حریفان سرسخت کشوری خود 31 مدال درخشان طلا، نقره و برنز با افتخار بر سکوی سومی این مسابقات بایستند.

وی در ادامه به درخشش باستانی کاران ملایری در هفته تربیت بدنی و ورزش در مسابقات باستانی کشور اشاره و خاطرنشان کرد: ورزشکاران خوش آتیه ملایری با کسب دو مدال درخشان نقره و برنز مسابقات قهرمانی پهلوانی و وزرخانه ای کشور در هفته تربیت بدنی و ورزش خوش درخشیدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر افزود: مسابقات قهرمانی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش به میزبانی استان اصفهان برگزار شد و ورزشکاران ملایری با هماهنگی های انجام شده از سوی هیئت باستانی شهرستان در معیت تیم استان همدان در مسابقات قهرمانی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور به مربیگری توانمند «حسین بشیری شرکت» کردند.

سپهری نیا با بیان اینکه این ورزشکاران توانستند دو مدال درخشان نقره و برنز این مسابقات را در رشته های کباده و چرخ تیز از آن خود کنند و بر سکوهای نایب قهرمانی و سومی آن بایستند، گفت: در این دوره از مسابقات امیر علی بشیری در کباده مدال نقره و ابوالفضل کاظمیان در چرخ تیز مدال برنز را کسب کردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن