اجتماعی

تعیین تکلیف طرح جامع ترافیک، نیازمند تشکیل جلسه استانداری است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر همدان گفت: از استاندار درخواست داریم هر چه سریع‌تر جلسه تعیین تکلیف طرح جامع ترافیک شهر را تشکیل داده و در این حوزه تصمیم کارشناسی اتحاد شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، اکبر کاوسی‌امید در جلسه صحن علنی شورا با اشاره به آماده شدن طرح جامع ترافیک همدان، گفت: جلسات پایانی باید در استانداری تشکیل شده و این مهم هر چه سریع‌تر به نتیجه برسد.


رییس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر همدان بیان کرد: کار کارشناسی در تهیه طرح جامع ترافیک شهر انجام شده است.


کاوسی‌امید مطالبه مردمی در بحث ترافیک را انجام همه کارها در این حوزه بر اساس یک نقشه راه دانست و افزود: از استاندار درخواست داریم هر چه سریع‌تر جلسه مربوطه را تشکیل داده و در این حوزه تصمیم کارشناسی اتخاذ شود.
وی تصریح کرد: مطالبه ما عدم توجه به تصمیمات غیرکارشناسی و بر اساس علاقه مندی برخی است تا با تصمیم کارشناسی اقدامی موثر در این حوزه رقم زده شود.


رییس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر همدان ادامه داد: زمان دقیقی به منظور برگزاری این جلسه تعیین و موضوع طرح جامع ترافیک شهر به نتیجه برسد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن