اجتماعیکشاورزی

رفع تداخل ۶۰ درصد از اراضی کشاورزی استان همدان

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از رفع تداخل ۷۱۸ پلاک حدود ۶۰ درصد از پلاک‌های استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۸۵ هزار و ۸۵۶ هکتار از اراضی کشاورزی استان تثبیت شده است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین فرهنگ زمانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۳۲۹ مورد مجوز تغییر کاربری مجاز مطرح و به نتیجه رسیده است اظهار کرد: چندین جلسه در راستای یکپارچه سازی اراضی برگزار شده است.

وی به ۳۳ پرونده مطرح شده در سه جلسه در حوزه موافقت‌های طرح‌های مشمول تبصره ۴ اشاره کرد و افزود: در این حوزه نیز اقدامات درخوری صورت گرفته است.

مدیر امور اراضی در ادامه از رفع تداخلات ۲۹۵ پلاک از ابتدای سال تاکنون یاد کرد و یادآور شد: این مهم بین اراضی کشاورزی و اراضی منابع ملی صورت گرفته به نحوی که این رقم دو برابر سال گذشته نسبت به مدت مشابه است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۷۱۸ پلاک حدود ۶۰ درصد پلاک‌های استان رفع تداخل شده است تصریح کرد: این میزان از سال ۹۴ تا سال ۱۴۰۰، ۱۹۶ پلاک بود در حالی که از سال گذشته تاکنون ۵۲۲ پلاک رفع تداخل شده که رقم بی‌سابقه‌ای در این حوزه را نشان می‌دهد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن