ورزشی

پرسپولیس از همان نقطه همیشگی ضربه خورد

خان محمدی درباره تساوی پرسپولیس با استقلال تاجیکستان گفت: پرسپولیس در نیمه دوم باز هم از همان نقطه همیشگی یعنی عمق دفاع ضربه خورد و حریف به گل رسید.

حسن خان محمدی، بازیکن سابق پرسپولیس درباره تساوی این تیم مقابل استقلال تاجیکستان اظهار کرد: پرسپولیس بازی خوبی را مقابل استقلال تاجیکستان ارائه کرد و با توجه به اینکه در زمین حریف بازی می کرد باز هم می توانست برنده از زمین خارج شود. پرسپولیس در نیمه اول به گل رسید اما در نیمه دوم باز هم از همان نقطه همیشگی یعنی عمق دفاع ضربه خورد و حریف به گل رسید.

گولسیانی و کنعانی هماهنگ نیستند

او درباره عملکرد خط دفاع پرسپولیس در بازی‌های اخیر ادامه داد: زمانی که پورعلی گنجی در اردوی تیم ملی مصدوم شد عمق دفاع پرسپولیس دچار مشکل شد. باید چند تا بازی بگذرد تا گولسیانی و کنعانی زادگان به هماهنگی بیشتری برسند. بازیکنان خط دفاع پرسپولیس از کناره‌ها به خوبی جمع نمی‌شوند و به حریفان اجازه می‌دهند به عمق دفاع این تیم نفوذ کنند که این مساله باید در بازی‌های بعدی برطرف شود.

«آیا پرسپولیس هنوز شانس صعود دارد؟» بازیکن سابق پرسپولیس در این باره توضیح داد: اگر بازی النصر و الدحیل به سود پرسپولیس باشد این تیم هنوز هم شانس صعود خواهد داشت. البته من اعتقاد دارم اگر ما دو بازی آینده خود را ببریم می‌توانیم از این گروه صعود کنیم.

اختلاف نکونام و گل‌محمدی حل شدنی نیست

خان محمدی درباره اختلاف گل محمدی و نکونام بیان کرد: فکر می‌کنم رسانه‌ها خیلی به این مساله دامن زدند. مربیان خیلی از مسائل را مطرح می‌کنند و در امر مربیگری طبیعی است اما مربیان حرفه‌ای پاسخ یکدیگر را نمی‌دهند. این اختلاف حل شدنی نیست و مربیان برای اینکه خود و تیمشان وارد حاشیه نشود باید بیشتر مراقب باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن