اجتماعی

ضرورت ایجاد حس امنیت غذایی برای عموم مردم

فرماندار ملایر ایجاد و القای حس امنیت غذایی برای عموم مردم را از مهم ترین نکات دانست و گفت: پیگیر مشکلات نانوایی‌ها هستیم.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین سلمان اسماعیلی در همایش تخصصی و آموزشی خبازان، افزود: در تلاش هستیم تا نرخ عادلانه ای را که منافع عمومی مردم و صنف نانوایان را به طور دو جانبه پوشش دهد تعیین کنیم.

وی با بیان اینکه کارگروه و شورای آرد و نان در شهرستان ملایر به طور مرتب جلسه دارد، اظهار کرد: شخصا پیگیر مشکلات این صنف از قبیل حمل و نقل آرد، مسئله مهم نرخ نان، استیجاری بودن واحد های خبازی و تامین مایحتاج اولیه جهت کیفیت بخشی به نان مردم هستم.

فرماندار ملایر ایجاد و القای حس امنیت غذایی برای عموم مردم را از مهم ترین نکات دانست و بیان کرد: به جهت تغییرات سیستم نانوایی های کشور در طول دو سال اخیر این سلسله جلسات بایستی ادامه دار باشد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه خلا این نشست ها به طور جدی حس می شد،گفت: مشکلاتی از گذشته تاکنون وجود داشته که می بایست با کمک یکدیگر این مشکلات را حل کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه اکثریت نانوایان شهرستان درستکار هستند، افزود: اما معدود افراد انگشت شماری هم هستند که مرتکب تخلفاتی در این زمینه شده که می توان با کمک معتمدین و دغدغه مندان این صنف قبل از رسیدن به گزارشات و برخورد های قانونی آنها را حل و فصل کرد.

گفتنی است؛ جمعی از حاضرین با ارائه نقطه نظرات خود مشکلات صنفی را با فرماندار ملایر در میان گذاشتند‌ و به تبادل نظر پرداختند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن