اجتماعی

نظارت بازار، هم‌افزایی ارکان دولتی، قضایی و انتظامی را می‌طلبد

حضور میدانی روسای شعب و ادارات برای صیانت از حقوق مردم و برخورد سریع و قاطع با متخلفان است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین مرضیه یونسی دردیدار با فرماندار شهرستان رزن بر لزوم هماهنگی روسای ادارات تعزیرات حکومتی با فرمانداران تاکید کرده و گفت: نظارت بر بازار، همت جمعی، تعامل و هم افزایی همه ارکان دولتی، قضایی و انتظامی را می طلبد و فرمانداری ها در این هماهنگی، نقش محوری بر عهده دارند.

وی افزود: تعزیرات حکومتی، همزمان با انجام وظیفه ذاتی در رسیدگی به تخلفات صنفی، برای صیانت از حقوق مردم و برخورد سریع و قاطع با متخلفان، با حضور میدانی روسای شعب و ادارات به واحدهای بزرگ تولیدی و خدماتی نظارت و سرکشی می کند.

یونسی، تبیین قوانین و مقررات برای واحدهای صنفی خرد، گسترش دامنه نظارت های هوشمند بر عملکرد واحدهای بزرگ تولیدی خدماتی و آگاهی بخشی های های عمومی را، در پیشگیری و کاهش تخلفات موثر دانسته گفت: تعزیرات حکومتی در سه حوزه؛ اطلاع رسانی عمومی، تعمیق نظارت های هوشمند و برگزاری دوره های آموزشی، آماده همکاری با دستگاه های متولی می باشد.

در ادامه علی اصغر غفاری آثار فرماندار شهرستان رزن با استقبال از پیشنهادات ارائه شده از اقدامات تعزیرات حکومتی در سطح شهرستان قدردانی و گفت:امروزه مردم ما خودشان یک بازرس و ناظر بر بازار هستند که با اینکار وظیفه ما را سنگین و چند برابر میکند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن