اجتماعی

اراذل و اوباش ملایر زمین‌گیر شدند

فرمانده انتظامی ملایر از پاکسازی بوستان ها و تفرجگاه های شهرستان در اجرای طرح جامع امنیت محله محور خبر داد و گفت: طرح جامع امنیت محله محور در راستای پاکسازی محلات آلوده و جرم خیز با مشارکت معتمدین محل در تفرجگاه های حوزه استحفاظی کلانتری 12 به مرحله اجرا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سرهنگ احمد ساکی توضیح داد: طرح جامع امنیت محله محور در راستای پاکسازی محلات آلوده و جرم خیز با مشارکت معتمدین محل در تفرجگاه های حوزه استحفاظی کلانتری 12 به مرحله اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح ماموران شش نفر از کسانی که اقدام به ایجاد مزاحمت برای شهروندان و نوامیس مردم کرده بودند را دستگیر کردند، اظهار کرد: از متهمین دستگیر شده تعداد هفت تیغه قمه و چاقو کشف شد.

ساکی ادامه داد: در این طرح تعداد چهار دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو به علت رانندگي مخاطره آميز در معابر، عدم استفاده از کلاه ايمني، توليد صداي نامتعارف و ايجاد آلودگي صوتي، نداشتن مدارک شناسايي و ديگر مزاحمت هاي صورت گرفته توسط رانندگان، توقیف و روانه پارکینگ شده و کلیه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی ملایر همچنین از دستگیری سه نفر سارق،سه نفر توزیع کننده مواد مخدر و کشف دو دستگاه موتورسیکلت و دو دستگاه خودرو سرقتی در اجرای طرح جامع امنیت محله محور توسط ماموران کلانتری 13 خبر داد.

ساکی گفت: طرح جامع امنیت محله محور در راستای پاکسازی محلات آلوده و جرم خیز توسط ماموران کلانتری 13 ملایر در تعدادی از محلات حوزه استحفاظی این کلانتری به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی ملایر بیان کرد: در اجرای این طرح ماموران مخفیگاه سه نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات جداگانه هر سه متهم را به همراه 264 گرم انواع مواد مخدر، سه دستگاه ترازوی توزین و وسایل استعمال مواد مخدر دستگیر کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران تعداد دو نفر سارق اماکن خصوصی و باغات و یک نفر سارق موتورسیکلت را نیز شناسایی و دستگیر کردند و ماموران در بازرسی از مخفیگاه سارقان دو دستگاه موتورسیکلت سرقتی و بک دستگاه باطری سرقتی موتورسیکلت را کشف کرند.

فرمانده انتظامی ملایر یادآور شد: ماموران در مدت زمان اجرای طرح و در گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی و تماس های مردمی مبنی بر وجود خودروهای بلاصاحب تعداد دو دستگاه خودرو پراید که دارای سابقه سرقت بوده و بلاصاحب رها شده بودند را کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی از شهروندان خواست برای اجرای هرچه بهتر طرح های امنیت محله محور هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی  110 اطلاع دهند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن