اجتماعی

آغاز فاز دوم عملیات پروژه غیرهمسطح مدرس

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورای شهر در تعیین گزینه نهایی تقاطع غیرهمسطح مدرس بر فرآیند تخصصی تاکید دارد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین مهدی حیدری بیان کرد: شورای شهر بر اساس وظیفه ذاتی خود در تعیین گزینه نهایی تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس دخالت نمی‌کند اما به عنوان ناظر و نهاد بالادست در طراحی و تدوین پروژه‌ها در کنار شهرداری است.

وی با اشاره به ضرورت پیشبرد سریع اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح مدرس تاکید کرد: انتظار می‌رود تا یک ماه آینده عملیات فاز دوم این پروژه آغاز شود.

حیدری با بیان اینکه شورا از هیچ کمکی در مسیر توسعه و رفع مشکلات شهری دریغ نمی‌کند، اضافه کرد: جنس کار شهرداری ارائه خدمات به مردم است و موفقیت در ایجاد رضایتمندی بین شهروندان کارنامه درخشانی برای شورا و شهرداری محسوب می‌شود.

وی با اشاره به مصوبه شورا برای احداث تقاطع غیرهمسطح در میدان شهید مدرس، اظهار داشت: اینکه این تقاطع به صورت زیرگذر یا روگذر اجرا شود بر اساس مطالعات و بررسی‌ها به تشخیص مشاور طرح است و ما به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان محل برای خدمت رسانی و رضایتمندی مردم در کنار شهرداری هستیم و حمایت می‌کنیم.

حیدری اضافه کرد: در مدت زمان اجرای فاز نخست از نظرات و پیشنهادات صاحب نظران و متخصصان نیز استفاده شود.

وی در پایان سخنانش افزود: اجرا و اتمام این پروژه نویدی خوش برای شهروندان است.

گفتنی است، در این جلسه مشاور شرکت هگزا به تشریح طرح تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس پرداخت و نظرات خود را به عنوان مشاور در خصوص اینکه پروژه به صورت روگذر یا زیرگذر احداث شود بیان کرد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن