اجتماعی

کشف 4 هزار و 500 کيلو البسه مستعمل قاچاق

کشف 4 هزار و 500 کيلو البسه مستعمل قاچاق

به پایگاه خبری #همدان_آنلاین ، سردار”کامرانی صالح”، در تشريح اين خبر گفت : در پي کسب خبری مبني بر اين که قاچاقچيان کالا قصد دارند مقاديري کالاي قاچاق را از استان هاي جنوبي کشور با يک دستگاه کاميون به استان هاي غربي کشور انتقال دهند،که بررسی موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وي افزود: با اعزام اکيپ گشت خودرويي در سطح حوزه استحفاظي يک کاميون که از سمت شهرهاي جنوبي کشور به سمت همدان در حال حرکت بود شناسايي و در ورودي شهر همدان متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: خودرو به همراه راننده به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز منتقل و پس از تخليه و شمارش، 100 کيسه انواع پوشاک و البسه مستعمل قاچاق و فاقد مجوز به وزن 4 هزار و 500 کيلوگرم که در پوشش سبوس حمل می شد، کشف شد.

سردار کامرانی صالح با اشاره به این که ارزش کالای مکشوفه بر اساس نظر کارشناسان، 4 ميليارد و 500 ميليون ريال برآورد شده، بیان کرد: پرونده متهم در تعزيرات حكومتي تحت رسيدگي است.

فرمانده انتظامی استان در پايان گفت: پليس با تمام توان و به کارگيري حداکثري امکانات خود با پديده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نيز مي توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمينه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پليس گزارش دهند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن