اجتماعی

آموزش و پرورش هوا را بهانه نکند

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان اقدام آموزش و پرورش را مبنی بر تعطیلی مدارس خودسرانه اعلام کرد و گفت: سازمان هواشناسی هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر تعطیلی مدارس به آموزش و پرورش ارسال نکرده است.

محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین با اشاره به اینکه تمام اطلاعیه‌های هواشناسی مکتوب است اظهار کرد: اقدام آموزش و پرورش مبنی بر تعطیلی مدارس با بهانه برودت هوا و بارش برف بدون هماهنگ با سازمان هواشناسی بوده گرچه که آموزش و پرورش، سازمان هواشناسی را منبع این خبر می‌داند.

وی با بیان اینکه دمای حداکثر در همدان تنها چند درجه کاهش خواهد یافت ادامه داد: برودت هوا در زمانی خواهد بود که دمای هوا زیر منفی ۱۰ درجه سانتی‌گراد باشد اما پیش‌بینی کاهش دما توسط هواشناسی برای امروز تا صفر درجه است.

باقری‌شکیب تصریح کرد: بارش‌ باران از صبح امروز در تویسرکان و نهاوند شروع شده و در تمام نقاط بارش پیش‌بینی می‌شود که تا فردا ادامه خواهد یافت و بارش برف تنها در ارتفاعات خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه بارش باران در سطح استان بیشتر از بارش برف خواهد بود عنوان کرد: بارش باران و دمای صفر درجه شرایط سختی نیست که آموزش و پرورش بخواهد با مسئولیت سازمان هواشناسی، مدارس را تعطیل کند.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان یادآور شد: اگر آموزش و پرورش امروز به خاطر کمی کاهش دما مدارس را تعطیل کرده است بنابراین فردا با بارش باران نیز احتمال تعطیلی مدارس وجود دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن