اقتصادی

یک واحد کبابی جریمه شد!


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه ۱۱۹ میلیون ریالی کبابی گرانفروش خبر داد.

علیرضا حسن پور در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین، بیان کرد: گرانفروشی ۲۰۰ سیخ کباب برای این واحد گران تمام شد و در تعزیرات حکومتی همدان بیش از ۱۱۹ میلیون ریال جریمه شد. 

وی ادامه داد: یک واحد کبابی بابت گرانفروشی کباب کوبیده به تعزیرات حکومتی احضار شد که هیئت بدوی این اداره کل، پس از کارشناسی و احراز تخلف، متهم را به پرداخت ۱۱۹ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

حسن‌پور اظهار کرد: قاچاقچی لوازم خانگی در همدان توسط تعزیرات حکومتی استان همدان جریمه شد.

وی با ذکر اینکه، این کالاها از بندرگناوه خریداری و با خودروی سواری به مقصد غرب کشور حمل می‌شد، ادامه داد: فردی مقادیری لوازم خانگی از قبیل لوازم آشپزخانه، مایکروفر، جارو برقی، پنکه ایستاده و آبمیوه‌گیری به ارزش ۱۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال را از بندر گناوه خریداری و به وسیله یک دستگاه خودرو سواری به مقصد غرب کشور حمل می‌کرد.

 وی ذکر کرد: این خودرو در عبور از همدان متوقف و شعبه ویژه قاچاق کالاوارز مستقر در گلوگاه شهید زارعی مشارالیه را پس از جری تشریفات قانونی علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، به پرداخت  ۵۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جزای نقدی محکوم کرد.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان پوشاک تاناکورا در دام تعزیرات حکومتی همدان گرفتار شدند، عنوان کرد: پوشاک مکشوفه از استان‌های مرزی خریداری شده بود که در همدان شناسایی و توقیف شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان بیان کرد: دو نفر قاچاقچی ۳۶۴ کیلوگرم البسه تاناکورای قاچاق به ارزش ۴۲۲ میلیون و ۱۴ هزار و ۳۲۰ ریال را به‌وسیله خودروی سواری از استان های مرزی به مقصد همدان حمل کرده و قصد فروش در بازار را داشتند.

حسن‌پور ادامه داد: شعبه ویژه قاچاق کالاوارز تعزیرات حکومتی مستقر در گلوگاه شهید زارعی همدان پس از جری تشریفات قانونی متهمان را علاوه بر ضبط کالا، در مجموع به پرداخت ۴۲۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال جزای نقدی درحق صندوق دولت محکوم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره کل، تلفن گویای ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و تارنمای t۱۳۵.ir آماده دریافت گزارشات مردم است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن