اجتماعی

همدان یخ می‌زند

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از بارش ۲۴ میلی متری در ایستگاه شورینهمدان خبر داد و گفت: در ایستگاه همدانفرودگاه بارش ۸ میلی‌متری با ارتفاع ۵ سانتی‌متری گزارش شده است.

محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با بیان اینکه بارش برف در ایستگاه شورین_همدان، ۲۰ سانتی‌متر گزارش شده است مطرح کرد: کم‌ترین بارش در شهرستان رزن با ۴ دهم میلی‌متر ثبت شده است.

وی ادامه داد: بارش برف تا اوایل وقت امشب شب ادامه خواهد داشت و از صبح روز بعد با توجه به کاهش دما شاهد یخبندان در سطح استان خواهیم بود.

باقری شکیب با اشاره به اینکه عمده بارش ها در مناطق همدان، کبودر آهنگ و گل‌تپه پیش‌بینی شده است عنوان کرد: از روز آینده هوای سرد همدان را فرا می‌گیرد و شاهد کاهش ۳ تا ۵ درجه‌ای دما خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بارش برف در شهرستان بهار به ۱۲ میلی‌متر رسیده است تصریح کرد: هوای سرد تا پایان هفته در سطح استان ماندگار خواهد بود و تا هفته آینده بارشی نخواهیم داشت.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: بارش برف در تویسرکان ۲ میلی‌متر، نهاوند ۱۰ میلی متر، کبودرآهنگ ۶ میلی‌متر، فامنین ۱۲ و اسدآباد ۱ میلی‌متر در سامانه ثبت شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن