اقتصادی

دستگیری متخلف اقتصادی همدان تأیید شد

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان، از دستگیری بزرگ‌ترین متخلف اقتصادی استان همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری #همدان_آنلاین و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، کریم‌پور بیان کرد: یکی از بزرگ‌ترین متخلفان اقتصادی استان همدان توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «یکی از مصداق‌های عدالت، مبارزه‌ با فساد مالی و اقتصادی است که بایستی جدی گرفته شود»، اظهار کرد: با توجه به این مهم مبارزه بافساد اقتصادی در سرلوحه جوانان انقلابی در سازمان اطلاعات سپاه است.

وی ادامه داد: با همت بالا و بررسی و پیگیری‌های صورت گرفته طی چند ماه کار سنگین، پیچیده و فنی اطلاعاتی بزرگترین متخلف اقتصادی استان توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) دستگیر وتحویل مراجع قضایی شد.

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد: در پرونده نامبرده قریب900میلیارد ریال تخلف اقتصادی وجود دارد.

وی در خصوص جرایم صورت گرفته توسط این شخص افزود: تبانی در معاملات دولتی، اسناد معارض، فروش مال غیر، بدهکاری مالیاتی، معوقات بانکی و بدهکاری به اشخاص حقوقی و… از جمله جرائمی بوده که وی تحت پیگرد و تعقیب قرار گرفته و توسط سازمان اطلاعات سپاه استان همدان دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد:با اشراف کامل اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گمنام امام زمان(عج)، مفسدان و متخلفان اقتصادی و… امنیتی نخواهند داشت.

نمایش بیشتر

یک نظر

  1. مجتبی مقیم امانی و پسر تازه به دوران رسیده اش علیرضا مقیم امانی رو سرچ کنید.

    فقط بالای ۳۰ فقره سند بنام خودش در سعادت آباد تهران دارد بغیر از اسنادی که بنام پسر و همسرش و وابستگان افراد ذی نفوذ در دستگاههای مختلف بعنوان رشوه از طریق تفکر و طبری انتقال داده ، حسابهای بانکی خود را در داخل کشور خالی و به ارز و سکه تبدیل کرده و در خارج از کشور و در کانادا با پول مردم سرمایه گذاری کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن