اجتماعی

سه تالاردار در ملایر بازداشت شدند

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از بازداشت سه تالار دار متخلف، بازديد 80 مکان کسب و 10 مورد اخطار پلمپ واحد هاي صنفي متخلف توسط مامورين اداره نظارت بر اماکن عمومي پليس ملاير خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگي، در این رابطه افزود: با وجود ابلاغیه صادر شده به تالاردارها مبني بر عدم برگزاري مراسم عروسي و تجمعات در شرايط شيوع کرونا که از سوی ستاد مقابله با شيوع ويروس کرونا صادر شده بود، تعداد سه تالاردار متخلف که اقدام به برگزاري مراسم جشن عروسي کرده بودند، شناسائي و با دستور دادستان بازداشت شدند.

وی ادامه داد: در راستاي اجراي طرح بازديد از اماکن و واحدهاي صنفي با رويکرد افزايش سطح نظم، قانون و رعايت مقررات در سطح واحدهاي صنفي سطح شهر ملاير، مامورين اداره نظارت بر اماکن عمومي، از تعداد 80 مغازه مختلف بازديد به عمل آوردند و به تعداد 22 مغازه دار تذکر لساني و به تعداد 10 مغازه دار نيز اخطار پلمب دادند.

سلگی با بیان اینکه از تعداد 8 واحد صنفي نيز تعهد اخذ شد، اظهارکرد: در اين ارتباط مراتب تحت پيگرد قانوني قرار گرفته است.

فرمانده انتظامي ملاير تصریح کرد: مهمترين انتظار پليس ملاير از اصناف، احترام حداکثري به قانون و حفظ ارزش هاي اسلامي در محل کسب است و در صورت هرگونه قانون شکني بدون اغماض با متخلفان برخورد می شود.

وی خاطرنشان کرد: به کليه اصناف نيز ابلاغ مي شود که حداکثر تا ساعت 24:00 مجاز هستند واحدهاي کسب خود را باز نگه دارند و از اين ساعت به بعد مامورين اداره نظارت بر اماکن عمومي با متخلفتان برابر قانون برخورد می کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن