اجتماعی

گرانى و تورم كمر مردم را شكسته است

نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی به رییس جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان انرژی اتمی، تذکر داد و گفت: این دو هفته ای که در بین مردم بودیم، گرانی و تورم در حال شکستن کمر مردم است، حجم تروم غیر قابل انکار است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین احد آزادیخواه در صحن علنی مجلس در سخنان خود افزود: دهک بندی ها مشکل دارد، قرار بود کالابرگ به دست مردم برسد، ماه‌های اول و دوم نشد و انگار این ماه نیز محقق نمی‌شود.

وی با تأکید بر اینکه قرار نبود مردمی سازی یارانه ها با این حجم از تورم غیرقابل انکار برابر باشد، اظهارکرد: قرار بود که هفت قلم کالا افزایش قیمت داشته باشد اما در حال حاضر ۷۰۰ قلم کالا گران شده است.

آزادیخواه با بیان اینکه ما دیگر نمی توانیم پاسخگوی مردم باشیم، انتظار داریم همه ارکان دولت، بسیج و به داد مردم برسند، افزود: امروز وزیر و وزارت جهاد کشاورزی نیازمند کمک تمامی ارکان دولت به منظور تامین کالای اساسی است.

نماینده ملایر در ادامه سخنان خود خطاب به عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر داد: بسیاری از افراد یارانه دریافت نکرده اند، برخی از فاکتورهای دهک ‌بندی دارای ایراد است؛ به طور مثال فردی که دو سال گذشته خودروی خود را واگذار کرده کماکان به نام وی است.

آزادیخواه در تذکر دیگر خود خطاب به اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی بیان کرد: باید مردانه در مقابل زورگویی صهیونیست ها بایستیم، تعارف کردن معنا ندارد، ما اهل مذاکره بودیم، اما طرف مقابل اهلیت خود را نشان نداد؛ به سمت غنی سازی تا جای ممکن حرکت کنید تا نیاز مردم برآورده شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن