اجتماعی

تابستان ملایری‌ها با طعم کتاب

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ملایر از آغاز بکار سلسله برنامه های” تابستان با طعم کتاب ” در ملایر خبر داد و گفت: از مدت ها قبل ضرورت تدارک و اجرای برنامه هایی از این دست احساس می شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلان؛ سید مهدی آخشیک شنبه 11 تیر ماه در جمع خبرنگاران، افزود: در همین راستا این اداره با همکاری بسیج سپاه ناحیه ملایر، اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و کانون خدمت رضوی در منطقه کمتر برخوردار شهرستان اقدام به برگزاری نخستین دور این برنامه ها کرد.

وی اظهارکرد: در این برنامه هنرجو و دولتی دو نفر از کتابداران شهرستان ملایر به قصه گویی و معرفی کتاب پرداختند و در ادامه مسابقه کتابخوانی به مناسبت شهادت امام محمد تقی(ع) برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ملایر از معرفی کتاب و کتابخانه توسط عبدلی و احمدوند مسئول و کتابدار کتابخانه ولایت در این برنامه خبر داد و اجرای مسابقه نقاشی را پایان بخش این برنامه معرفی کرد.

آخشیک با اشاره به اینکه در حاشیه این برنامه توسط شهرداری ملایر جوایزی فرهنگی بین حاضران توزیع شد، اظهارکرد: تابستان فرصتی مناسب در معرفی کتاب و کتابخانه در بین نسل دانش آموز، جوانان و نوجوانان است.

وی افزود: کتابخانه های عمومی بستری بسیار مناسب برای رشد و بالندگی نسل نوجوان و جوان هستند که با پرداختن به مقوله های فرهنگی دغدغه ای جز به ثمر نشاندن صحیح و اصولی کودکان و نوجوانان این نهال های نوپای جامعه نداشته و ندارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن