اجتماعی

دستگیری قاتل جوان 25 ساله و سارقان حرفه‌ای در ملایر

فرمانده انتظامی ملایر از دستگيري قاتل جوان ۲۵ ساله ای که روز گذشته در یک نزاع دسته جمعی به قتل رسیده بود خبر داد و گفت: در پي وقوع یک نزاع دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان، جوانی ۲۵ ساله به قتل رسیده بود که بلافاصله با حضور به موقع ماموران پلیس آگاهی و کلانتري ۱۳ شهرستان، قاتل دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سرهنگ احمد ساکی با اشاره به شناسایی عوامل اين نزاع، گفت: در این رابطه چند نفر دستگیر و با تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

وی در ادامه از دستگیری 9 نفر سارق ، دو نفر خریدار اموال سرقتی و کشف 10 فقره سرقت در اجرای طرح جامع امنیت محله محور توسط ماموران کلانتری 11 شهرستان خبر داد.

ساکی با بیان اینکه طرح جامع امنیت محله محور با هدف پاکسازی محلات آلوده و جرم خیز توسط ماموران کلانتری 11 شهرستان ملایر اجرا شد، اظهار کرد: ماموران در اجرای این طرح سه نفر سارق محصولات کشاورزی، سه نفر سارق مغازه، یک نفر سارق منزل،یک نفر سارق داخل خودرو ، یک نفر سارق اماکن خصوصی و دو نفر خریدار اموال سرقتی را شناسایی و در چند عملیات جداگانه آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در این طرح با تلاش ماموران یک دستگاه خودرو پیکان سرقتی،دو دستگاه موتورسیکلت سرقتی، بک فقره سرقت داخل خودرو، سه فقره سرقت از اماکن خصوصی، یک فقره سرقت از منزل و دو فقره سرقت از محصولات باغی کشف شد.

فرمانده انتظامی ملایر افزود: ماموران در این طرح تعداد 9 نفر متهم فراری را در اجرای دستور قضایی جلب و در ادامه تعداد پنج دستگاه موتورسیکلت را به علت رانندگي مخاطره آميز در معابر، عدم استفاده از کلاه ايمني، توليد صداي نامتعارف و ايجاد آلودگي صوتي، نداشتن مدارک شناسايي و ديگر مزاحمت هاي صورت گرفته توسط رانندگان توقیف و روانه پارکینگ کردند و کلیه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن