ورزشی

سکوی نایب قهرمانی کیک بوکسینگ کشور؛ زیر پای دختران ملایری

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: شیر دختران ملایری با کسب 37 مدال درخشان طلا، نقره و برنز مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ دختران کشور با افتخار بر سکوی نایب قهرمانی آن ایستادند.

حمیدرضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ بیان کرد: مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ دختران کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد که دختران ملایری به نمایندگی از استان همدان در این دوره از مسابقات با حضوری قدرتمند ظاهر شدند.

وی با بیان اینکه شیر دختران ملایری که با مربیگری ” فاطمه امیری” در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند، توانستند با با کسب ۳۷ مدال درخشان این مسابقات با افتخار بر سکوی نایب قهرمانی آن بایستند .

سپهری نیا ادامه داد: در این دروه از رقابت ها الینا قنبری، صحرانوروزی ،زهرا فتاحی ، فاطمه روستایی ، فرینا رضایی ، مائده نادعلی، زهرا بیات ،هانیه فتاحی ، نازنین غلامی ، مریم غلامی ، سنازرینی، سارینا تکلو و وانیا نورمحمدی مقام اول و مدال طلا را احراز کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با اشاره به اینکه مائده عابدی، سلنا بشیری، نفس ترکاشوند، تیدا پیرحیاتی ،الهه حسن پری، ریحانه زارع، مریم نهاوندی، الناز ترکاشوند، ستایش بیات، مائده دهقان، پگاه کریم‌زاده، سارینا میرزایی و هستی دهنوی مقام دوم و مدال نقره را کسب کردند، گفت: ستایش میرزایی، پریا احمدی، زهرا محرابی، مهدیس یاری، محدثه الوانی، نرگس زنگنه، غزل زارع، رویا رضایی، فاطمه رحمتی و حنانه زینعلی نیز مقام سوم و مدال برنز را به دست آوردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن