سلامت و پزشکی
موضوعات داغ

تکمیل ظرفیت پذیرش بیمار مبتلا به آنفولانزا

مدیر بیمارستان بعثت همدان از پذیرش افراد بزرگسال مبتلا به ویروس آنفولانزا در این بیمارستان به دلیل تکمیل ظرفیت پذیرش بیمارستان‌های سینا و شهیدبهشتی خبرداد.

حمید کیانی فتوت در گفت و گو با همدان‌آنلاین،با اشاره به تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های شهید بهشتی و سینا در پذیرش بیماران بزرگسال در روز گذشته، گفت: روز گذشته همزمان با تکمیل ظرفیت پذیرش این 2 بیمارستان، بیمارستان بعثت اقدام به راه‌اندازی بخشی جدید برای جذب بیماران بزرگسال در این بیمارستان کرد.

وی خاطرنشان کرد: روزهای گذشته 2 بیمارستان سینا و شهید بهشتی تنها بیماران بزرگسال را پذیرش می‌کردند اما اکنون باتوجه به مراجعات بسیار مردم به این مراکز درمانی، بیمارستان بعثت علاوه بر افراد کوچسال بزرگسالان را نیز پذیرش می‌کند.

کیانی فتوت با اشاره به تجهیزات کامل و به‌روز رسانی خدمات درمانی در تمامی بخش‌ها به ویژه اورژانس بیمارستان بعثت، مطرح کرد: خوشبختانه در پذیرش مراجعین هیچ‌گونه مشکلی وجود نداشته و تمامی امکانات مورد نیاز به همراه پرسنل مجرب در این بیمارستان حضور دارند.

مدیر بیمارستان بعثت همدان با اشاره به سوء استفاده افراد معاند از آمار تعداد مبتلایان و افراد بستری شده به واسطه ویروس جدید آنفولانزا از پاسخ به تعداد افراد بستری شده در این بیمارستان اجتناب کرد و افزود: تنها دانشگاه علوم پزشکی اجازه انتشار تعداد دقیق افراد بستری شده و متوفیان به واسطه این بیماری را دارد

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن