اجتماعی

برف و باران، هوای همدان را تازه کرد

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از خروج سامانه بارشی که تمام نقاط استان را تحت تاثیر قرار داده بود خبر داد و گفت: از روز آینده کاهش دمای صبحگاهی پیش‌بینی می شود.

محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین، اظهار کرد: با توجه به بارش ضعیف برف و باران در تمام نقاط استان و وزش باد، آلودگی هوا از بین رفته و شاخص های وضعیت کیفیت هوا در حال حاضر خبر از پاک و سالم بودن هوا می‌دهند.

وی ادامه داد: در روز گذشته نهاوند با ۱۶ میلی‌متر بارش بیشترین و همدان با ۱ میلیمتر بارش برف و باران کمترین میزان بارش را به خود اختصاص داده‌اند.

باقری‌شکیب با بیان اینکه تا اوایل هفته آینده بارشی در استان پیش‌بینی نمی‌شود عنوان کرد: ناپایداری جو در هفته جاری و ورزش ضعیف باد، از آلودگی هوا و ناسالم بودن آن جلوگیری می‌کند.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان با اشاره به اینکه روز گذشته همدان از منفی ۱ تا ۹ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است مطرح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته نهاوند، با ۱۱ درجه گرم‌ترین و فامنین با منفی ۲ درجه سردترین نقاط استان را به خود اختصاص داده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن