اجتماعی

کشف محموله سیگار قاچاق در ملایر

فرمانده انتظامی ملایر از کشف ۱۵ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق و فاقد مجوز دراین شهرستان خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری سیگار قاچاق توسط فردی در منزلش، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری۱۱ شهداء قرار گرفت.

سرهنگ محمد باقر سلگی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: با هماهنگی دستگاه قضائی در بازرسی از این محل، ۷۹ باکس تعداد ۱۵ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق و فاقد مجوز کشف و متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

وی در ادامه از دستگیری یک سارق و کشف ۲ دستگاه خودروی مسروقه در این شهرستان خبر داد و افزود: به دنبال وقوع سرقت خودرو، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ پاسداران قرار گرفت.

سلگی با اشاره به اینکه با اقدامات اطلاعاتی دقیق و منسجم مخفیگاه یک سارق در این خصوص شناسایی و نامبرده در یک عملیات ضربتی دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شد، افزود: در بازرسی از مخفیگاه وی،۲ دستگاه خودروی سواری مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، این سارق دارای سوابق متعددی در سرقت و خرید و فروش مواد مخدر بوده، بیان کرد: متهم در بازجویی های تخصصی، به ۴ فقره سرقت اعتراف کرد و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

وی با اشاره به دستگیری سارق حرفه ای گوشی موبایل در ملایر، خاطرنشان کرد: به دنبال وقوع سرقت های متعدد گوشی از شهروندان، این موضوع در دستور کار مامورین کلانتری ۱۲ پاسداران قرار گرفت.
این مقام مسئول افزود: با انجام کار اطلاعاتی دقیق و بررسی های تخصصی و علمی پلیس سرانجام مخفیگاه این سارق شناسائی و بلافاصله با هماهنگی دستگاه قضائی و در یک عملیات ضربتی متهم دستگیر شد.

سلگی با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهم تعداد ۱۶ دستگاه گوشی های مختلف مسروقه به ارزش ۲۳ میلیون تومان کشف شد، اظهارکرد: فرد دستگیر شده در بررسی دقیق صورت گرفته توسط مامورین دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت بوده و با تلاش و دقت نظر مامورین، فرد مال خر اموال مسروقه نیز شناسائی و دستگیر و با تشکیل پرونده هر دو متهم به دستگاه قضائی معرفی و تحویل شدند.

فرمانده انتظامی ملایر با تأکید بر اینکه پلیس با اقدامات اطلاعاتی و فنی برای برقراری امنیت و برخورد با مجرمان، لحظه ای درنگ نمی کند، گفت: پلیس ملایر با هوشمندی و دقت نظر هر نوع اقدامات مجرمانه را رهگیری و با مجرمان قاطعانه برخورد خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن