اجتماعی

شهردار پاسخگو باشد

رئیس شورای اسلامی شهر همدان، شهردار را موظف به بیان علت مشکلات درون کارگاهی و  بدقولی در افتتاح فاز اول پل سردار همدانی دانست.

مسعود عسگریان در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به قولی شهردار مبنی بر افتتاح فاز نخست پل سردار شهید همدانی تا اواخر دی‌ماه، مطرح کرد: چندی پیش شهردار همدان قول افتتاح این پل را تا اواخر دی ماه به اعضای شورای اسلامی شهر داده بود؛ این در حالیست که متاسفانه نه تنها این قول عملی نشده بلکه مشکلات درون کارگاهی نیز روند ساخت پل را به تاخیر انداخته است.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی موجب سنگ اندازی در برابر وعده‌های شهردار بوده که هر دفعه این وعده و سخنان بی نتیجه مانده است، خاطرنشان کرد: تاکید اعضای شورای شهر تحویل این پل تا آخر شهریور ماه سال‌جاری بود، این درحالیست که شهردار با بیان دلایل متعدد تا اواخر دی‌ماه افتتاح این پل را به تعویق انداخت؛ اکنون نیز با بدقولی شاهد بروز مشکلاتی در درون کارگاه نیز هستیم.

عسگریان از حضور شهردار در صحن شورا خبرداد و گفت:  2 روز آینده شهردار با حضور در شورای شهر باید پاسخگو به چرایی این بدقولی و وقوع مشکلات درون کارگاهی که همان سقوط یکی از کابل‌ها بر روی یک دستگاه خودرو بوده است، باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن