اجتماعی

توجه بیشتر به بافت فرسوده؛دغدغه مردم ملایر

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر با اشاره به روسفیدی برگزارکنندگان انتخابات ۱۴۰۰ در ملایر گفت: دغدغه مردم ملایر توجه بیشتر به بافت فرسوده و ارائه خدمت به مناطق حاشیه‌نشین است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی چهارشنبه ۱۶ تیرماه در جمع منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر، افزود: شهر ملایر باید به اندازه جایگاه رفیعش و کسب دو عنوان جهانی و تقدیم ۱۱۰۰ شهید والامقام به انقلاب اسلامی باید زیبا و آباد و صاحب بهترین امکانات و خدمات باشد.

فرماندار ملایر تأکید کرد: منتخبان شورای اسلامی شهر باید با همدلی،وفاق و داشتن برنامه‌های راهبردی و قابل اجرا، با تمام توان و ظرفیت برای پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر شهر و توزیع عادلانه خدمات به مردم ورود کنند.

ولدی با بیان اینکه مردم ملایر حماسه آفریدند و باید به اندازه جایگاه رفیع‌شان از خدمات و امکانات بهره‌مند شوند، افزود:به منتخبان شورای شهر ملایر در دوره ششم تبریک می‌گویم و همچنین از حضور گسترده مردم این شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد و خلق حماسه‌ای ماندگار قدردانی می‌کنم.

وی اظهار کرد: مشارکت پرشور و گسترده مردم ملایر در انتخابات نشان داد که شهر و دیار خود را دوست دارند و سرنوشت خود و شهرشان برای آنها مهم است.

ولدی تصریح کرد: در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان ملایر ذره‌ای کوتاهی نشد، ملاک ما رعایت مُر قانون، بی‌طرفی و حفظ سلامت و امنیت انتخابات بود و چون با خدا معامله کردیم، در این انتخابات روسفید شدیم.

این مقام مسئول گفت: طبق اعلام رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان همدان، صحت انتخابات شوراهای اسلامی ۶ شهر تابعه شهرستان ملایر تایید شد و حتی یک رای هم در این شهرستان جابجا نشد.

وی ادامه داد: مردم ملایر به منتخبان شورای اسلامی شهر در دوره ششم اعتماد کردند و منتخبان باید از این سرمایه عظیم مردمی برای ارائه بهترین خدمت به مردم استفاده کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن