اجتماعی

انتقام خواستگار کینه‌ای از دختر 28 ساله همدانی

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان از انتقام جویی خواستگار سابق به صورت انتشار تصاویر شخصی دختر جوان همدانی و تهدید خانواده وی با عناوین مستهجن در فضای مجازی خبرداد.

سرهنگ فیروز سرخوش نهاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به مزاحمت سایبری پسر جوان 32 ساله علیه یک دختر جوان همدانی، مطرح کرد: در پی وصول شکایتی از سوی خانم جوان 28 ساله مبنی بر انتشار تصاویر و تهدید خانواده وی در فضای مجازی توسط فرد ناشناس، کارشناسان پلیس فتا با اقدامات پلیسی به سرعت، متهم را شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی وی را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه پس از جمع‌آوری مستندات توسط کارشناسان پلیس فتا، فرد مجرم شناسایی و پس ازدستگیری تمامی اقدامات مجرمانه خود را انکار کرد، عنوان کرد: این جوان 32 ساله پس از رویارویی با مستندات و ادله انکارناپذیر لب از سخن گشود و اختلافات خانوادگی با شاکیه و خانواده وی را دلیل و انگیزه این مزاحمت سایبری اعلام کرد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان با اشاره به اینکه این جوان 32 ساله با انتشار تصاویر شخصی دختر جوان با عناوین مستهجن در اینستاگرام، این فرد را تهدید به انتشار دیگر تصاویر شخصی به دنبال کنندگان صفحه این دختر می‌کرد، اظهار کرد: این پسر جوان خواستگار سابق شاکیه بوده که پس از شنیدن جواب منفی اقدام به انتشار تصاویر به دست آمده در دوران آشنایی، در فضای مجازی کرده است؛ درحال حاضر این مجرم به مراجع قضایی تحویل داده شده است.

وی تاکید کرد: شهروندان هوشیار باشند که هرگونه توهین، اهانت و انتشار تصاویر شخصی در بستر فضای مجازی جرم بوده و قابلیت پیگیری دارد.  سرهنگ سرخوش‌نهاد ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده اقدامات مجرمانه در فضای مجازی می‌توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس https://www.cyberpolice.ir/شکایت خود را ثبت کنند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن