اجتماعی

ملاک کار مدیران، افزایش سطح رضایت‌مندی مردم باشد

سرپرست فرمانداری ملایر با بیان اینکه ملاک کار مدیران باید افزایش سطح رضایت‌مندی مردم باشد، گفت: پرداختن به حواشی به مردم آسیب می‌زند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی شنبه ۶ آذر ماه، در نشست شورای اداری شهرستان که با حضور اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، افزود: بستر برای رشد و توسعه شتابان ملایر مهیاست و تمامی اقدامات باید در راستای توسعه و ارتقای خدمات به مردم ملایر باشد.

وی با اشاره به اینکه شعار دولت سیزدهم «احیای اعتماد و امید در بین مردم» است، تصریح کرد: مدیران باید این شعار را سرلوحه کار خود قرار دهند.فارسی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال نا امید کردن مردم، ایجاد تفرقه و اختلاف بین مردم و مسئولان و هزینه‌تراشی برای انقلاب و نظام است، اما خواب آنها هرگز تعبیر نشده است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت نان، نظارت‌های روزانه بر کیفیت و قیمت نان و نوع فعالیت نانوایی‌ها باید تشدید شود.

سرپرست فرمانداری ملایر با بیان اینکه بازدیدهای میدانی روزانه از سطح بازار همچنان در دستور کار است،افزود: باید روند اجرایی شهرک‌های گلخانه‌ای ملایر، نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی، توسعه شهرک مبلمان حاجی آباد و دیگر پروژه‌های اجرایی به طور جدی پیگیری شود.

وی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی تا جایی که می‌توانند قانون را به نفع مردم و برای خدمت و کمک به مردم تسهیل کنند، اظهار کرد: مدیران ابزار هوشیاری را مدنظر قرار دهند و این ابزار افزایش رضایت‌مندی مردم است.فارسی گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان از قطع برق و گاز کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی و مشترکان خانگی بدون هماهنگی خودداری کنند، چراکه در این شرایط نباید هیچ واحد تولیدی تعطیل بماند.

سرپرست فرمانداری ملایر با اشاره به اینکه دستگاه‌هایی همچون راهداری، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها آمادگی لازم را برای مواجهه با فصل سرما داشته باشند، افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی در اسرع وقت خلاصه‌ای از وضعیت اداره مربوطه، برنامه‌های در دست اجرا و پیش‌رو، پروژه‌های اولویت‌دار و پیشنهادات خود را به فرمانداری ارسال کنند.

فارسی با تأکید بر لزومبازدید میدانی مدیران از روستاها و مناطق محروم، تصریح کرد: باید برای افزایش ظرفیت تولید کارخانجات و واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال پایدار با همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی، اقدامات جدی‌تری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران بازویی توانمند برای مدیران است و برای توسعه این شهرستان باید از توان آنها استفاده کنیم،خاطرنشان کرد: از پرداختن به هرگونه حاشیه باید پرهیز کنیم، چراکه پرداختن به حواشی به مردم صدمه می‌زند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن