فرهنگ و هنر

رقابت ۷ نمایش خیابانی کودک و نوجوان در جشنواره بیست و هفتم

هفت نمایش خیابانی منتخب بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، از سوی هیات انتخاب این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، هیات انتخاب بخش مسابقه تئاتر خیابانی جشنواره بیست و هفتم، متشکل از بهمن ‌صادق حسنی، ناصر آویژه و مزدک مهیمنی، پس از ارزیابی کارشناسی ۴۹ اثر متقاضی این بخش، هفت اثر را برای حضور در جشنواره معرفی کردند.

بر همین اساس دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، آثار پذیرفته شده بخش «مسابقه خیابانی» را  اعلام کرد: نمایش «تله من» به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی از شاهین شهر، نمایش «داستان سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از الیگودرز، نمایش «غولک‌های نازنین» به نویسندگی و کارگردانی موسی هدایتی از قروه و نمایش «محیط‌بانان شجاع» به نویسندگی و کارگردانی لیلا بیگونه از تهران از آثار منتخب جشنواره بیست و هفتم هستند.

نمایش «نان‌آوران» به نویسندگی احمد جلیلوند و کارگردانی سعید باغبانی‌نیر از همدان، نمایش «یک روز به خصوص» به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر و نمایش «یه دنیایی که آدم‌ها آبی شن» به نویسندگی میثم کرمی و کارگردانی زهرا سادات احمدی از محلات دیگر آثار بخش تئاتر خیابانی این دوره از جشنواره معرفی شدند.

گفتنی است، بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، جشنواره بیست و هفتم با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، در اسفندماه سال جاری، با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن