ورزشی

درخشیدن کاراته کاران ملایری

کسب 5 مدال قهرمانی توسط کاراته کاهای ملایر در مسابقات استان

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه مسابقات قهرمانی کاراته استان همدان به میزبانی سالن تختی همدان برگزار شد، گفت: ورزشکاران ملایری با کسب پنج مدال طلا، نقره و برنز مسابقات قهرمانی کاراته استان خوش درخشیدند.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: تعداد ۱۳۸ نفر از ورزشکاران این رشته ورزشی در قالب تیم هایی از همدان، لالجین و ملایر در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه تیم ملایر توانست پنج مدال طلا، نقره و برنز این مسابقات را از آن خود کند، اظهارکرد: همچنین طی حکمی از سوی هیئت کاراته استان ” محمد واحدی” و ” ایمان عبادت طلب” به عنوان داور و “علیرضا عبادت طلب” به عنوان مسئول برگزاری این دوره از مسابقات خوش درخشیدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر در ادامه به پخش و توزیع کیسه های کاغذی در بین مغازه های شهر اسلامشهر آق گل اشاره و خاطرنشان کرد: به مناسبت هفته سلامت، سمن تال گل در راستای حفظ محیط زیست اقدام به این کار کرد.

سپهری نیا افزود: حفظ و حراست از محیط زیست، ترویج فرهنگ سلامت و استفاده از موادی که در طبیعت به راحتی تجزیه می شوند و محیط زیست را عاری از هرگونه آلودگی و بیماری می کنند از مواردی بود که جوانان ممن و سازمان مردم نهاد تال گل اداره ورزش و جوانان در قالب کارگروه محیط زیست را بر آن داشت تا با همکاری اداره کل محیط زیست استان همدان در هفته سلامت با اجرای طرح پخش و توزیع کیسه های کاغذی با شعار ” زندگی بدون پلاستیک”در سطح اسلامشهر آق گل گامی موثر در پاگیزگی طبیعت بردارد.

نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن