ورزشی

آغاز تمرینات سروقامتان همدانی برای جبران ناکامی‌ها

مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان گفت: با توجه به تعطیلات نیم فصل لیگ دسته اول والیبال کشور تمرینات تیم سروقامتان جهت حضور قدرتمند نسبت به قبل از شنبه چهارم دی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، امید رحیمیان در جمع ورزشی نویسان همدانی با بیان اینکه به دنبال بازگرداندن اعتبار والیبال همدان در بعد حرفه‌ای هستیم ابراز کرد: در گذشته والیبال همدان در ابعاد مختلف حرف‌های زیادی در کشور برای گفتن داشته و حضور چندین تیم در سطح لیگ‌های کشور شاهدی بر این ادعاست.

وی یادآور شد: امسال بعد از مدت‌ها تمامی دلسوزان والیبال استان با تغییراتی که در سطح هیات استان و شهرستان‌ها اتفاق افتاده با همدلی و اتحاد پای کار آمدند تا روزهای درخشان والیبال همدان تکرار شود.

مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان با اشاره به اینکه تیم دسته اولی سروقامتان بهترین هدف گذاری برای والیبالیست‌های بومی استان خواهد بود اضافه کرد: سعی شده تیم امسال تلفیقی از بازیکنان باتجربه و میدان دیده غیر بومی و بازیکنان مستعد بومی تشکیل شود.

وی خاطر نشان کرد: تغییرات که در کادر فنی در اواسط دور رفت انجام شد و حضور علیرضا نادی کاپیتان اسبق تیم ملی به عنوان سرمربی تیم باعث بالا رفتن انگیزه تک تک بازیکنان و حتی تیم اجرایی و مدیریتی باشگاه شده تا از حیثیت والیبال همدان در کشور دفاع شود.

رحیمیان با بیان اینکه با هماهنگی سرمربی تیم طی سه روز شرایط حضور همه بازیکنان مستعد برای قرار گرفتن در جمع تیم فراهم شده گفت:
از شنبه تا دوشنبه ششم دی همه بازیکنان در پست‌های مختلف می‌توانند با هماهنگی سرپرست تیم در تمرینات حاضر شوند و در صورت جلب نظر سرمربی در نیم فصل دوم به تیم اضافه خواهند شد.

مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان یادآور شد: با توجه به توافق صورت گرفته بین باشگاه سروقامتان و علیرضا نادی بزودی کلاس‌های ارتقا مربی‌گری، آموزش و همچنین دوره‌های استعدادیابی با همکاری مهدی هادی برگزار خواهد گردید.

وی در پایان با دعوت از همه‌ بازرگانان، مدیران و صاحبان صنایع استان جهت حمایت از ورزش والیبال استان و بهرمندی از منافع مادی و معنوی این رویداد دعوت به همکاری کرد و افزود: پخش زنده مسابقات از شبکه استانی، فضای مناسب و استانداردی را جهت برندینگ و تبلیغ تولیدات و صنایع استان فراهم نموده است که قطعا با حضور حامیان ورزش می‌توانند از شرایط مساعد موجود بهرمند گردند.

گفتنی است در چارچوب دور برگشت لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های ایران تیم سروقامتان همدان باید در مرودشت به مصاف تخت جمشید برود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن